logotyp
Login

Kniha návštěv

Přidat novou zprávu

*

*

*


- zrušit
11.12.2016 21:27  | Martínek
Dobrý den,
nevím, jestli je tohle správná sekce na psaní recenze, hodnocení firmy. Ač si nejsem jistý kam psát, jsem si jistý, co chci psát. Chci psát o kvalitě vaší práce, kterou jste na našem domě odvedli.
Přijeli jste na místo, změřili výšku komínu, prohlédli kotelnu. Následující den jste nám poslali cenový návrh na frézování a vložkování. Za týden se již vyndávala stará vložka z komínu, frézovalo, bouralo, dávala nová vložka, zedničilo, uklízelo. To vše jste stihli během jednoho dne, kdy jsme již navečír mohli topit. Skvělá práce. Děkujeme ještě jednou.
Na závěr bych chtěl sdělit, že v dnešní době můžeme narazit na kvalitně odvedenou řemeslnou práci, ale dle mého názoru častěji na hůře odvedenou, nebo hrozně odvedenou, která nejen že zbytečně ohrožuje a vysává peněženku platícího zákazníka, ale ohrožuje zdraví, život a majetek. Tuto zkušenost jsme měli s předchozím kominíkem, který provedl úpravu komínu před vámi. Pak jsme se dozvěděli, že použil průměr a sílu vložky pro plynná paliva, vložku strčil obráceně, kontrolní otvor pro komín udělal v malé výšce a nerezový díl nespojil s komínovou vložkou. To mělo za následek, že kotel neustále dehtoval, z komína stoupal tmavý dým, který zamořil celé údolí. Zápach se nešířil jen v okolí domu, ale byl cítit i ve vnitřních prostorách. Čištění kotle probíhalo 2 x týdně, komínu 1x měsíčně, ale bez valného výsledku na topení. Díky vaší návštěvě jsme se dozvěděli, že ne že špatně topí kotel, ne že máme nekvalitní uhlí, ale že ten co byl před vámi, neodvedl vůbec dobře svoji práci. Díky vaší návštěvě však máme doma teplo, bez zápachu doma i venku, čistý kotel bez dehtu, málo dýmící komín. To vše za cca 8 hodin práce. Děkujeme


Proč právě nás ?

Kominické služby

• dlouholeté zkušenosti

• individuální cenová nabídka

• spolehlivost a kvalita

• komunikace s klientem

• rychlost

Reference kominictví

Akce Želechovice okr.Litoměřice

obrázek
Frézování a vložkováni komínu nerezovou vložkou z pevných trub, stavba nové půdní a nadstřešní části komínu Schiedel Stabil a Schiedel Final, statické zajištění. Oplechování komínu Al. eloxovaným plechem a osazení průlezného okna.

Akce: Bilina - Ústecký kraj

obrázek
Vložkování pro kondenzační kotel PROTHERM PANTHER kondenz.

Vložkování komínu flexibilní plastovou vložkou DN 80mm, osazení ukončovacího UV krytu. Montáž samostatného přívodu vzduchu, izolování přívodu skružovou izolací Knauf.

Akce: Praha - Prosek

obrázek
Stavba systémového komínového tělesa Schiedel Permeter 50 DN 150mm, pro odvod spalin od krbových kamen JOTUL.
HOME
Facebook
Zakázky realizujeme v okresech:
Teplice, Děčín, Praha, Ústí nad Labem, Litoměřice, Most, Chomutov, Louny
Mělník

M: 721 585 079
E: kubicek@komklima.cz

www.komklima.cz
HOME

Created by © 2016 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign